Працевлаштування та зміна місця роботи

Які документи доводять, що особа третьої країни офіційно працює в Чехії?

Трудова карта, яка дає право власнику проживати в Чеській Республіці та працювати на певній роботі, для якої видається картка. Для подання заявки на отримання картки в Консульство ви сплачуєте збір у розмірі 1000 крон. Вам буде видана довгострокова віза (більше 90 днів). Після прибуття до Чеської Республіки у буде 10 днів, щоб зареєструвати своє перебування в органах Міністерства внутрішніх справ, надати свої біометричні дані та отримати трудову картку за плату у розмірі 2500 крон.

Синя карта - є дозволом на довгострокове перебування з метою працевлаштування в Чеській Республіці в особливих випадках. Синя карта полегшує доступ до ринку праці для іноземців з вищою кваліфікацією, що користується попитом у Чеській Республіці. Процедура отримання така сама як і в трудової карти

Картка внутрішньофірмового переводу працівників - є новим документом, що дозволяє працівникам з третіх країн, працювати менеджером, спеціалістом або стажером-працівником в з одній багатонаціональній компанії на території Чеської Республіки.

Більш детальну інформацію можна знайти на https://portal.mpsv.cz/sz.

 

Що повинен робити працівник, якщо він вирішить змінити роботодавця в Чехії?

Зміна роботи або роботодавця здійснюється за попереднім погодженням з регіональними органами Департаменту з питань притулку та міграційної політики МВС Чехії. Нова посада повинна бути оголошена у центральному реєстрі вакансій, які можуть бути заповнені власниками трудових карт. Іноземний громадянин зобов'язаний додати до заяви про зміну роботодавця: трудовий договір, угоду про трудову діяльність або, принаймні, умовний контракт та документи, що підтверджують професійну кваліфікацію для виконання запитуваної роботи.

Більш детальну інформацію можна знайти на https://portal.mpsv.cz/sz.

 

Чи можна працювати в інших країнах ЄС, якщо працівник отримав дозвіл на роботу в Чехії?

Вищезгаданий перелік дозволів діє тільки на території Чеської Республіки. Отже для легального працевлаштування в іншій країні ЄС потрібно оформляти новий дозвіл на працевлаштування по такій самій процедурі, як в Чехії.

Винятком є власники «Синьої карти ЄС» - визнаного в ЄС дозволу на роботу та проживання для висококваліфікованих спеціалістів тих професій, яких не вистачає в ЕС (наприклад, IT спеціалісти, медики, вчені природничих та інженерних наук). Для отримання додаткової інформації відвідайте https://www.eu-bluecard.com/.

Наші партнери

Проект «SafeLabour: інформаційна підтримка трудових мігрантів» (№ 21810217) був підтриманий Міжнародним Вишеградським фондом.