Підготовка до міграції

 

Якщо ви вирішили емігрувати до Словацької Республіки, розпочніть пошук роботи ще до від’їзду за кордон. Пошуку нового місця роботи необхідно приділити якнайбільше часу та уваги, адже на сьогоднішній день існує багато варіантів як це зробити. Відповідну роботу можна знайти на багатьох інтернет-сторінках, де є широкий вибір оголошень про різні вакансії. Багато сторінок надають також багато корисної інформації для пошуку роботи, інформацію про умови роботи та розмір оплати. Щоб успішно знайти роботу, потрібно ввести правильну інформацію про вимоги до вашої роботи.

Детальнішу інформацію про актуальні вакансії можна знайти і на офіційній сторінці Управління служби зайнятості, соціальних справ та сім’ї: https://www.upsvr.gov.sk/

 

Якщо в оголошенні про вакансію зазначені контакти: номер телефону та електронна адреса, радимо зателефонувати.

Особистий візит потенційних роботодавців є одним з найефективніших способів отримати омріяне місце роботи. Важливо підготувати хороше резюме та пред’явити потенційному роботодавцю. Краще спілкуватися безпосередньо з керівником підприємства або, принаймні, з керівником конкретного відділу.

У Словаччині можна знайти багато приватних агенцій, які допоможуть вам знайти відповідну вакансію (роботу на повну/неповну ставку, сезонну роботу і т. д.). Радимо добре підготуватися до візиту такої агенції – визначитися із своїми побажаннями, можливостями і водночас підготувати необхідні документи та сертифікати. Також добре було б дізнатися якнайбільше про організацію (чим займається, на чому спеціалізується, як оцінюється у своїй сфері і т. д.)

Наші партнери

Проект «SafeLabour: інформаційна підтримка трудових мігрантів» (№ 21810217) був підтриманий Міжнародним Вишеградським фондом.